Sık sorulan sorular

Hayır. Paketlerimizde e-ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. IdeaSoft e-ticaret paketleri, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Evet. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında teknik destek ekibi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz, online destek talebi (ticket) sistemimiz ve her hafta düzenlediğimiz ücretsiz eğitimler ile hep yanınızdayız.

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden IdeaSoft'a herhangi bir ücret ödemezsiniz. Satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon alınmaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, akıllı e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

Başka bir e-ticaret altyapısını ya da kendi yazılımınızı kullanıyor olabilirsiniz. Mevcut e-ticaret sitenizdeki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz yeni e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

Tüm hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Altyapımızı kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklerden ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanırlar. Otomatik olarak yapılacak versiyon güncellemelerinden akıllı eticaret paketimizi kullandığınız sürece ücretsiz faydalanabilirsiniz.